1,5% KRS: 0000349425

1,5% podatku

Zapraszamy do zapoznania sie z Regulaminem udzielania Pomocy Społecznej przez Fundacje Caritas Diecezji Płockiej.

Celem Fundacji jest instytucjonalna działalność charytatywna, szerzenie chrześcijańskich zasad charytatywnych, kierowanie i koordynowanie kościelnej działalności charytatywnej na terenie diecezji płockiej, a także praca wychowawcza i animacyjna na polu charytatywnym, zgodnie z charakterem instytucji kościelnej.

Szanowni Państwo

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1,5 % podatku dochodowego za 2023 rok na rzecz Fundacji Caritas Diecezji Płockiej.

( Dokładne informacje na stronie internetowej naszej Fundacji w zakładce " 1,5 % podatku ").

Dziękujemy za zaufanie i pomoc.

Z wyrazami wdzieczności

Zarząd Fundacji

Odwiedź nasze strony:

Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi

Św. Jan Paweł II